هادی توانا
مدیرکل امور اداری و مالی

    .
۱۳۹۹/۰۲/۳۰

برگزاری جلسه حوزه اداره کل امور اداری و مالی با حضور معاونین و روسای این اداره کل

برگزاری جلسه حوزه اداره کل امور اداری و مالی با حضور معاونین و روسای این اداره کل

دومین جلسه شورای هماهنگی معاونین و روسای اداره کل امور اداری و مالی روز سه شنبه مورخ ۹۹.۲.۳۰ ساعت ۹ صبح با حضور زابلی مدیرکل امور اداری و مالی برگزارگردید. دراین جلسه زابلی مدیرکل ضمن تشکر از مجموعه ستادی درجهت پیشبرد اهداف سازمانی اداره کل امور اداری و مالی بیان کردند با توجه به وضعیت فعلی منابع مالی به دلیل تحریم های ظالمانه که به عنوان یک حلقه تنگ بر اقتصاد و سلامت ایران فشار وارد می‌کند و گرفتاریهایی که کل کشور در صف مبارزه با ویروس کرونا داشته میطلبد مجموعه دفاتر استانداری، فرمانداریها وبخشداریهای تابعه نسبت به صرفه جویی برنامه ریزی لازم را داشته باشند.
ایشان از صدور دستورالعمل استانی مبنی بر حذف کارت ورود و خروج کارکنان و ازسرگیری ثبت اثر انگشت کارکنان برای ورود و خروج خبر دادند.
همچنین بیان داشت؛ درطول اجرای دورکاری همکاران ستاد استانداری به دلیل برنامه ریزی خوبی که از ابتدای اجرای دستورالعمل داشته اند الحمدالله امور به خوبی صورت پذیرفته و رضایت همکاران را نیز دربرداشته است.
ایشان خاطرنشان کردند؛ این دورکاری دربرخی از دوایر مثل دبیرخانه، عملکرد و بازدهی خوبی داشته که اگر لازم باشد کماکان ادامه خواهد داشت.


منبع : اداره کل امور اداری و مالی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۶۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان