محمد زابلی
مدیرکل امور اداری و مالی

    .
۱۳۹۸/۰۸/۲۲

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در نشست خبری ستاد تدبیر استان؛

آینده بسیار روشنی برای شرکت پدیده ترسیم شده است/سهامداران برای فروش سهام عجله نکنند

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی ضمن بیان اینکه برای شرکت پدیده آینده روشنی ترسیم شده است، گفت: در حال حاضر اجرای حکم شرکت پدیده از اهمیت زیادی برخوردار است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، غلامعلی صادقی در نشست خبری ستاد تدبیر استان که در محل دفتر استاندار برگزار شد، ضمن تشکر از همکاری اصحاب رسانه برای پیگیری موضوع شرکت پدیده اظهار کرد: همکاری اصحاب رسانه باعث شد گام هایی که قرار بود برای حل موضوع شرکت پدیده برداریم با سرعت بیشتری و به نحو مطلوب تری برداشته شود.
صادقی ضمن بیان اینکه در حال حاضر پیگیر اجرای حکم هستیم، افزود: قبل از صدور رای دادگاه، ستاد تدبیر در جلسات مختلف کارشناسی با حضور اعضای ستاد در استان و حضور وزرای مربوطه در راستای تامین منافع طلبکاران و به خصوص سهامداران تشکیل شد.
وی ادامه داد: در قالب مصوبه ستاد تدبیر، آنچه که واقعا ممکن بود منافع سهامداران را بهتر تامین بکند به دادگاه پیشنهاد کردیم که دادگاه در رای خود لحاظ کرد. لذا فکر می کنیم بر اساس نظرات گروه های کارشناسی که صورت گرفت منافع سهامداران در مرحله صدور رای لحاظ شد.
صادقی خاطر نشان کرد: یکی از مشکلاتی که داشتیم این بود که طلبکاران بر اساس رای دادگاه به سهامداران تبدیل شده بودند در حالی که برخی از آن ها مخالف این مسئله به نظر می رسیدند اما نهایتا این طلبکاران هم قانع و به سهامدار شرکت تبدیل شدند. این قدم موثری در جهت اجرای حکم و تامین منافع سهامداران بود.
رئیس کل دادگستری خراسان رضوی اضافه کرد: تا کنون مسئولان استانی در قالب اعضای ستاد تدبیر برای اجرای حکم هماهنگ بوده و مسئولان کشوری هم در این زمینه همکاری کردند. لذا این حمایت های استانی و کشوری پشت شرکت پدیده وجود دارد تا شرکت هر چه سریع تر در مسیر قانونی خودش قرار بگیرد.
وی اضافه کرد: حجت الاسلام رئیسی در ابتدای ورود به قوه قضائیه به بنده توصیه کردند پرونده شرکت پدیده در اولویت بررسی‌ها قرار گیرد. لذا حمایت جدی رئیس قوه قضائیه هم در صدور رای تاثیر داشته است.
صادقی خاطر نشان کرد: شرایط حال حاضر شرکت پدیده شرایط خوبی است. امیدواریم گام های بعدی هم با سرعت و دقت بیشتری برداشته شود و شرکت در مسیر قانونی خود قرار بگیرد تا منافع سهامداران تامین شود.
رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: آینده بسیار روشنی برای شرکت پدیده ترسیم شده است لذا توصیه می کنیم سهامداران تحمل کرده و برای عرضه و فروش سهام عجله نکنند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۳۸۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۶۵
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۲۳ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۵۲ نفر
کل بازدیدکنندگان ۲۱۶۷۶۷ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۸ نفر
آماربازدیدکنندگان