هادی توانا
مدیرکل امور اداری و مالی

    .
۱۳۹۹/۱۲/۱۷

مدارک ۸۹ درصد از داوطلبان استخدامی آزمون فراگیر هشتم در استانداری خراسان رضوی، توسط کمیته بررسی مدارک تایید شد.

مدیرکل امور اداری و مالی استانداری خراسان رضوی گفت: مدارک 89 درصد از داوطلبان استخدامی آزمون فراگیر هشتم در استانداری خراسان رضوی، توسط کمیته بررسی مدارک تایید شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، آقای هادی توانا، مدیرکل امور اداری و مالی استانداری خراسان رضوی ضمن تبریک ایام پربرکت ماه مبارک رجب و بعثت پیامبر اکرم (ص) در خصوص فرآیند استخدامی در استانداری خراسان رضوی اعلام کرد؛ مدارک 252 نفر از داوطلبان استخدامی جدید در استانداری خراسان رضوی در مرحله اول توسط فرمانداری ها بررسی شد که جا دارد در همین جا از زحمات فرمانداران محترم و همه همکارانم در فرمانداری ها تشکر نمایم، پس از تایید مدارک توسط فرمانداری ها این مدارک در مرحله دوم توسط کارشناسان استانداری مورد بررسی قرار گرفتند و در نهایت کمیته بررسی مدارک، که متشکل از نمایندگان 6 حوزه تخصصی استانداری هستند، پس از 20 ساعت کار فشرده کارشناسی، پرونده ها را بررسی و نظر نهایی را اعلام نمودند.
ایشان افزود: 60 درصد از داوطلبان را آقایان و 40 درصد را خانم ها تشکیل داده اند. همچنین 77 درصد از داوطلبان بومی و 23 درصد غیر بومی هستند و از سوی دیگر 62 درصد داوطلبان داری مقطع تحصیلی لیسانس و 38 درصد دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس می باشند.
توانا ادامه دادند بر اساس نظر کمیته بررسی مدارک، 89 درصد از پرونده ها کامل و 11 درصد از آن ها ناقص و یا دارای ایراد می باشند که پس از بررسی و استعلامات لازم نتیجه نهایی در سایت سنجش ثبت گردید.
وی افزود: در ادامه فرآیند استخدام، سازمان سنجش و آموزش کشور پس از بررسی نتایج ثبت شده توسط این استانداری، افراد واجد شرایط را به صورت چند برابر ظرفیت جهت مصاحبه اعلام خواهد کرد. توانا خاطر نشان کرد: پس از اعلام پذیرفته شدگان برای مصاحبه حضوری توسط سازمان سنجش و آموزش کشور، فرآیند مصاحبه داوطلبان توسط استانداری اجرا خواهد شد در این مرحله سنجش حضوری شایستگی داوطلبان استخدام از نظر مهارت شغلی و ویژگی های شخصیتی نظیر مهارت ارتباطی، علائق، استعداد یادگیری، ویژگی های روانشناختی و بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی خواهد بود.
 
مدیرکل امور اداری و مالی استانداری خراسان رضوی مجددا بر مطالعه دقیق آگهی های مندرج در وب سایت  رسمی استانداری خراسان رضوی به آدرس ostandari.khorasan.ir، تاکید نمود و اشاره کرد، تمامی مندرجات وبسایت استانداری و فرمانداری ها ملاک عمل خواهد بود و داوطلبان با توجه به شرایط کرونا و مسائل بهداشتی از مراجعه حضوری به استانداری خودداری نمایند.


منبع : اداره کل امور اداری و مالی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۶۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان